Choď na obsah Choď na menu
 


Domino-Fk Rača

5. 9. 2009

V treťom kole na seba narazili Domino a Rača. Hostia z Rače mali s domácimi nepriaznivú bilanciu, keď v minulom ročníku na ich pôde prehrali 1:0.

Výkop mali domáci. Začalo sa opatrnejšie na oboch stranách, postupom času však domáci začínali matť prevahu v strede poľa, kde hosťujúci hráči nestíhali. Občas akoby sa im ani nejak stíhať nechcelo. Do 30. minúty to však bola vyrovnaná partia, aj keď domáci mali viacej striel na bránu súpera. Ich pokusy však nemohli vážnejšie ohroziť Wittgrubera. Naopak boli to hostia, kto mohli otvoriť skóre, spätná Hambálkova nahrávka však neprešla, na číhajúceho Biháriho. Z následného rohu Švrček zbytočne otáľal so strelou a Hambálkov volej mieril nad brvno. Domáci sa nenechali zahanbiť a ich pokusy boli čím ďaľej, tým nebezpečnejšie. Posledných 15 minút úplne ovládli stred poľa a poľahky prenikali až k hosťujúcej obrane. Útok sa prakticky nedostal do vážnejšej šance, pretože ani nemal z čoho. Hostia však nerozhodný stav do polčasu ubránili.

Druhý polčas sa začal úplne odlišne. Záloha hostí akoby prakticky neexistovala. Hostia hrali iba na obranu a občasné protiútoky, ktoré však aj tak stroskotali na nepresnej koncovke. Fyzické sily a kondička sa podpísali na hráčoch Rače a tak si mohli domáci v kľude zahrať futbal, pretože priestoru mali dosť. Ich najväčším nedostatkom však bola koncovka, nedokázali sa presadiť. Druhý polčas sa hral prakticky len na jednej polovičke, a to polovičke súpera. Zo šancí stojí za zmienku len spojnica domácich v závere zápasu, inak do bol nudný, pomalý a bezduchý futbal. Hlavne zo strany hostí. Tí, však dokázali udržať nerozhodný stav a nesú si tak (ne)zaslúžený bod z Domina.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

chlapci drzte sa

(IMRICH BERES, 6. 9. 2009 23:56)

chlapci skoda ze je vas tak malo,pripravu ste absolvovali piati....to je hanba.ale vy zato nemozete ale mna to osobne mrzi kedze si pamatam casy ked na treningu bolo 20 hracov a kazdy bojoval o miesto v zostave.kazdy chcel hrat.a tomu boli prisposobene aj vysledky...skoda chlapci.ale drzim palce.

s pozdravom POVODNY ZAKLADATEL STRANKY