Choď na obsah Choď na menu
 


FK Rača - DNV

17. 11. 2009

Posledné kolo sa nieslo v dohrávaniu zápasu medzi Račou a Devínskou novou Vsou.

Zápas sa začal vlažne a v takom tempe sa niesol celý čas. Mohli sme vidieť podobné tempo ako v Malackách, kde sa hralo viac menej medzi šestnáskami s minimom šancí. Nebezpečnejší boli domáci, prvú vážnejšiu šancu mal Bihári, jeho strela však lízla ľavú žrď brány. O pár minút sa však tentokrát Moravanský, z podobnej šance nemýlil a otvoril skóre. Zvýšiť skóre mohol Zboniak, ktorý zahrával penaltu po dravom prieniku Hambálka, mieril však vysoko nad. A tak sa potvrdilo nedáš dostaneš, keď po viacerých chybách domácej obrany vyrovnával viac mnenej šťastnou strelou hosťujúci kapitán. Wittgruber sa pri tomto góle musel červenať. ďaľej sa hralo v strede poľa bez vážnejších ohrození, viac z hry však mali domáci. Tí sa aj nakoniec dočkali vedenia, keď šikovnou strelou z priameho kopu strhol vedenie na domácu stranu Ondrejkovič. Do polčasu mohol zvýšiť Hambálek jeho strelu z 20 - tich metrov však brankár kryl. V prvom polčase tak boli spokojnejší domáci.

A tí hneď na začiatku zápasu prakticky rozhodli zápas, keď v rozpätí 10 minút stihli streliť dva dôležité góly a zrušili tak všetky nádeje hostí na dobrý výsledok. Presne mieril Moravanský a Verdun. Hráči potom v pokoji udržiavaly trojgólový náskok, nikam sa neponáhľali a dohrávali už rozhodnuté stretnutie. Prišli striedania, kombinácia bola o niečo presnejšia ako v prvom polčase a tak domáci smerovali k ďalšiemu víťazstvu. Nič na tom nezmenilo ani brvno hostí po rohovom kope, práve naopak po kombinácii na pravej strane sa uvoľnili Moravanský, prízemným centrom našiel Gála, ktorý v sklze prekonal brankára hostí a pridal tak posledný klinec do rakvy. Zápas sa potom už v pokoji dohral bez vážnejších šanci, či ohrození, domáci hráči tak vyhrali ďaľší zápas v rade a odlepili sa od zlého postavenia v tabuľke do prvej päťky. Po zápase čakal hráčov spoločný neskorý obed, kde zhodnotili jesennú časť a stanovili si nový cieľ. Chodiť na tréningy.:)

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

What is a sturdy blood make

(Ainnockcoops, 9. 10. 2018 6:19)

Torsion bras de quelqu'un est comment calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre coeur bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/prix-de-cialis-en-france/